Finały Ligi Mistrzów i Ligi Europy bez dat

Finały Ligi Mistrzów i Ligi Europy bez dat

Sytuacja na świecie wymusza kolejne zmiany dat dotyczące największych świąt piłkarskich. Tym razem UEFA przesunęła finały swoich rozgrywek na czas nieokreślony!

Doszło właściwie do tego, czego większość ekspertów spodziewała się. W aktualnym momencie bardzo ciężko stwierdzić kiedy będzie można podjąć rozgrywki jakichkolwiek z lig bądź turniejów, dlatego też UEFA była zmuszona do tego, aby przełożyć swoje topowe rozgrywki na czas nieokreślony.

Dlaczego UEFA dokonała tak drastycznych zmian?

Sytuacja na świecie staje się z dnia na dzień bardziej drastyczna. Wydarzenia są dynamiczne a sam koronawirus jest dla nas nadal wielkim wyzwaniem. W aktualnej sytuacji trudno podjąć temat odnoszący się do przyszłych dat w których piłkarze mogliby podjąć rozgrywki bez publiczności.

Sytuacja zmusiła do współpracy także działaczy UEFA, którzy jak wiadomo bardzo niechętnie podejmowali się tematów przenosin swoich rozgrywek, lecz ostatecznie ulegli wirusowi.

Jak wygląda obstawianie na ten moment?

Wielu zaciekawionych tematem pyta jak obstawiać mecze w tak trudnym czasie? Oczywiście rozgrywki stricte typu Liga Mistrzów lub Liga Europy aktualnie nie są możliwe do obstawienia.

Póki co fani sportów muszą skupić się na innych dyscyplinach. W ostatnim czasie wzrasta zainteresowanie e-sportem, który może być na ten moment bezpieczną odskocznią dla fanów sportowych emocji.

admin