Elegancka podłoga w jodełkę – jak wybrać odpowiednie panele?

Elegancka podłoga w jodełkę – jak wybrać odpowiednie panele?

Podłogi w charakterystyczną jodełkę zawsze cieszyły się dużym uznaniem w oczach klientów. Takie rozwiązanie wiązało się jednak z czasochłonnym i trudnym montażem. Dziś możemy jednak wykorzystać nowoczesne panele w jodełkę zaprojektowane przez firmę Parador. Kolekcja Trendtime 3 jest adresowana do wszystkich osób, które chcą zadbać o elegancki wygląd parkietu.

Panele oferowane przez markę Parador są znacznie większe od tradycyjnie stosowanych klepek, dzięki czemu, ich montaż jest dużo prostszy. Szczególnie, że panele możemy łączyć prostopadle przy pomocy specjalnych zatrzasków. Nie potrzebna jest fachowa wiedza, aby samodzielnie położyć takie panele w swoim domu. Jodełka z paneli podłogowych prezentuje się wyjątkowo i z całą pewnością zrobi pozytywne wrażenie na Twoich gościach.

W kolekcji Trendtime 3 znajduje się aktualnie sześć różnych odcieni, dzięki czemu, każdy może dobrać idealnie pasujący produkt do swojego wnętrza. Warto zauważyć, że podłoga w jodełkę z paneli to obecnie bardzo mocne rozwiązanie, które cieszy się coraz większym uznaniem. Jeśli zatem szukasz pomysłu na elegancką podłogę, to rozwiązanie sprosta Twoim oczekiwaniom.

admin