Zapowiedź: Torino – AS Roma

Zapowiedź: Torino – AS Roma

Ostatnie mecze w Serie A nie napawają wielkimi emocjami. Oczywiście nadal są drużyny, które potrzebują punktów w ligowej tabeli, aby osiągnąć status minimalny, bądź zadowalający. Spotkaniem które jednak jest warte uwagi a nie jest o punkty to z pewnością dzisiejszy mecz pomiędzy Torino i AS Romą.

Pomimo wielkich braków, to AS Roma wydaje się być lekkim faworytem tego spotkania. Wszystko przez to, że AS Roma ma 6 miejsce w tabeli, które kwalifikuje ją do udziału w rundzie grupowej Ligi Europy.

Z kolei Torino zajmuje 16 miejsce, które także nie jest zagrożone i które daje utrzymanie w Serie A. Czy w takim meczu może paść dużo bramek?

Prognozy na to spotkanie

Naturalnie, ten mecz nie wydaje się wielkim pretendentem do wielu bramek. Pomimo tego, jeśli oba składy podejdą do spotkania jako sparingowe i dadzą się pokazać swoim młodszym zamiennikom, może to być całkiem ciekawe spotkanie.

Jeśli chcemy je sobie obstawić u legalnych bukmacherów, ich listę zobaczymy pod adresem https://bukmacherka.net/ – jest to rzetelne miejsce informacyjne dla graczy.

admin