Zatoka Gdańska jest piękna!

Zatoka Gdańska jest piękna!

Chcąc zaplanować ciekawe wakacje w okolicach Morza Bałtyckiego warto skorzystać z opcji czarter jachtów Zatoka Gdańska. Można wybrać jacht, który jest odpowiednio wyposażony, a przede wszystkim bezpieczny. To zdecydowanie dobry pomysł na spędzenie czasu wolnego w gronie znajomych, przyjaciół, czy też rodziny.

Nowości w portach

Aktualnie port w Zatoce Gdańskiej posiada wiele jachtów, które można wypożyczyć. Są one tak skonstruowane, aby w razie załamania pogody, a więc deszczu, czy też silnego wiatru pasażerom nie groziło żadne niebezpieczeństwo.

Mocne i duże żagle mogą zapewnić odpowiednią prędkość, nawet do 25 km/h, co sprawia, że żegluga jest bardzo przyjemna. Dopłynięcie do najpiękniejszych miejsc, ale także do jezior, czy zatok jest możliwe. Jachty mogą osiągnąć również mniejszą prędkość po to, aby możliwe było zwiedzanie wszystkich punktów na trasie. Cisza, spokój i komfort z rejsu są zapewnione. Jacht posiada duży dach, a także atrakcyjne wnętrze. Można dzięki temu odpocząć, skorzystać z toalety, zjeść lub położyć się.

admin