Płock podejmuje dziś Niecieczę

Płock podejmuje dziś Niecieczę

Spotkania w ramach Polskiej Ekstraklasy zawsze należą do ciekawych. Szczególnie w momencie, gdy wychodzą naprzeciw siebie dwie drużyny, które muszą mocno powalczyć o 3 punkty. Dziś takie spotkanie jest przed nami, albowiem zarówno Wisła Płock jak i Nieciecza, mocno potrzebują 3 punktów po to, aby nie zbliżyć się do dołu tabeli Ekstraklasy. Zapraszamy!

Pierwsze spotkanie w ramach nowej kolejki Ekstraklasy powinno być dla nas interesujące i dać nam trochę emocji. Zarówno Wisła Płock jak i Nieciecza to drużyny, które są godnymi rywalami w tym sezonie i potrafią napsuć krwi swoim przeciwnikom. Co prawda Wisła Płock nie gra tak spektakularnych spotkań co Nieciecza, jednak może być dziś zmuszona do dużego wysiłku przez przeciwników.

Z kolei Nieciecza pomimo niskiego miejsca w lidze, jest z pewnością drużyną, którą chce się oglądać w tym sezonie. Powoduje to fakt, iż jest to bardzo mocna drużyna, która chętnie walczy ze wszystkimi swoimi przeciwnikami do ostatniej minuty. Potwierdzają to mecze, w których Nieciecza wygrywa lub przegrywa zaledwie jedną bramką.

Warto sprawdzić promocje u legalnych bukmacherów

Jeśli mamy skończone 18 lat, możemy legalnie obstawiać u bukmacherów, którzy mają w Polsce licencje. Ci oferują nam dziś kody promocyjne bukmacherzy, które możemy sprawdzić i wykorzystać do legalnej rozgrywki w sieci!

admin