Czy Arsenal zgarnie dziś potrzebne 3 punkty?

Czy Arsenal zgarnie dziś potrzebne 3 punkty?

Dzisiejsze spotkanie między Arsenalem a Crystal Palace będzie należeć z pewnością do najbardziej barwnych. Między sobą zmierzą się drużyny, które dzieli zaledwie jedna pozycja. Faktycznie, Arsenal w dniu dzisiejszym nie jest w optymalnej formie, jednak czy ulegnie Crystal Palace na własnym boisku? Sprawdźmy to!

Arsenal w tym sezonie z pewnością spisuje się poniżej oczekiwań. Drużyna już na samym początku bardzo źle rozpoczęła rozgrywki w Premier League, notując kilka przegranych. Same przegrane były o tyle niespodziewane, iż trafiały się z drużynami i różnym pokroju. Co ciekawe, Arsenal z czasem zaczął grać coraz to lepszą piłkę, notując także neutralne wyniki z dużymi przeciwnikami.

Z Kolei Crystal Palace jest typowym średniakiem Premier League, który notuje tzw. formę „w kratkę”. Biorąc jednak pod uwagę fakt, iż to Crystal Palace ma więcej strzelonych goli od Arsenalu, zapowiada się dziś bardzo ciekawe spotkanie.

Oferty zakładów są dostępne

Jeśli interesuje nas to spotkanie pod kątem obstawiania, najlepszy legalny bukmacher zaproponował nam swoją ofertę i kursy na to spotkanie. Pamiętajmy jednak, że w Polsce możemy obstawiać wyłącznie przy pomocy legalnych bukmacherów i mając ukończone 18 lat!

admin